• INNOWACYJNE TECHNOLOGIE | EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Aktualności

2017.12.14 

 CeMAT 2018 Intralogistics & supply chain management

“Nowhere else in the world is it possible to see such an array of exhibits and to get such a broad overview of everything that is happening in the industry today.”

http://www.cemat.de/en/exhibition/facts-and-figures/

 

Z przyjemnością informujemy, że firma RETNIG dołączyła do grona wystawców na targach CeMAT 2018 w Hanowerze od 23 do 27 kwietnia.

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko B60 w hali 21.

RETNIG zaprezentuje innowacyjne, na skalę światową, rozwiązania służące automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej.

Zapraszamy na nasze stoisko, na którym znajdą Państwo:

  • System Palletless – urządzenie insertujące ekologiczne stopy papierowe bezpośrednio pod ładunek, oferujące rozwiązanie, które pozwala zrezygnować z użycia standardowych palet,
  • System AGV – całkowicie automatyczny system logistyki wewnętrznej, oparty na pojazdach AGV.

Firmy zainteresowane wizytą na naszym stoisku zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży, chętnie zorganizujemy dla Państwa zaproszenia.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


   

Dzięki wsparciu finansowemu, jakie uzyskaliśmy przy realizacji projektu: Rozwój przedsiębiorstwa RETNIG w oparciu o eksport innowacyjnej w skali świata technologii insertera Honey Cumb mieliśmy okazję zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązania.

Wiosną tego roku nasza firma wystawiała się na targach CCE International w Monachium oraz na targach opakowaniowych Interpack 2017 w Duesseldorfie.

Ogromne zainteresowanie ze strony potencjalnych nabywców pozytywnie nas zaskoczyło. Przy stoisku zatrzymywali się odwiedzający z całego świata, reprezentujący rozmaite branże przemysłu.

Inserter ‘Honey Cumb’ wzbudzał podziw zwiedzających. Usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii i gratulacji dotyczących innowacyjności tego rozwiązania oraz jego ekologicznych właściwości.

Kolejnym krokiem w działalności firmy jest zorganizowanie misji gospodarczych, zaplanowanych w dniach 5-8 czerwca 2017. Celem misji jest zaprezentowanie zarówno naszej firmy jak i naszych rozwiązań zaimplementowanych w obszarze produkcyjnym. Mamy nadzieje, że będzie to wspaniała okazja do dyskusji i szczegółowego omówienia naszych produktów. Mamy nadzieję, że ten czas  zaowocuje dalszą współpracą.

Kolejna impreza targowa, w której Retnig zaprezentuje się jako wystawca to targi Cemat w Hannoverze w 2018 roku.

 

CCE International (Corrugated & Carton Exhibition)
Monachium, 21-23 marzec 2017
Stoisko: 827, hala: B5

Więcej informacji na temat targów CCE International:
www.cce-international.com

PROSIMY O KONTAKT W SPRAWIE PRZESŁANIA ZAPROSZENIA

 

INTERPACK
Dusseldorf, 4-10 maj 2017
Stoisko: 11E76, hala: 11

Więcej informacji na temat targów INTERPACK:
www.interpack.com

PROSIMY O KONTAKT W SPRAWIE PRZESŁANIA ZAPROSZENIA